Home   

Brno   

Praha   

Olomouc   

Prostějov   

Třebíč   

Zlín   

Aktuality   

Ceník  

Test typu pleti   

Kosmetické služby   

Speed Bronzer
okamžité opálení bez UV záření


Ptejte se nás  

Kniha přání a stížností   

Nejčastější otázky   

Zaměstnání   

Partneři Bodysun  

Deutsch   


Věrnostní systém


Přihlášení pro zákazníky:

Číslo karty:
Heslo:Nový permanentkový a věrnostní systém Bodysun


Dne 7.5.2005


Vážení zákazníci.

Tímto bych vás chtěl seznámit s významnou změnou u předplatitelského systému permanentek a na to navazující nový věrnostní systém pro naše stálé zákazníky.

Jistě jste již zaznamenali, že od března letošního roku byl původní systém "papírových" permanentek nahrazen nově plastickou magnetickou kartou, která je při vydávání přenosná a bezejmenná. Platnost původní permanentek je ještě do 30.6.2005, po tomto datu do konce roku 2005 bude zůstatek vždy převeden na plastickou kartu. Po tomto datu je možné permanentky vyměnit již jen na centrále Bodysun.

Nově Bodysun zavádí věrnostní systém pod názvem Bodyfun. Každému zákazníkovi, který bude chtít být zařazen do tohoto systému, bude vystavena magnetická karta. Ta bude na jméno a nepřenosná. Na ni při útratě v Bodysun budete čerpat body, které následně můžete vyměnit za hodnotné dárky. Přehled dárků je v novém čísle Bodymagazínu, v katalogu dárků na všech provozovnách, je vyobrazen i na internetové adrese www.bodysun.cz. Objednané dárky bude možné si vyzvednout na provozovně nebo vám budou zaslány na uvedenou kontaktní adresu.

Kompletní pravidla Bodyfun jsou zveřejněna ve Všeobecných podmínkách a přistoupením do tohoto věrnostního systému je každý zákazník akceptuje.

Stav konta bodů i kreditu zjistíte dotazem u personálu na všech provozovnách, dále na webových stránkách po zadání čísla karty a hesla. Připravuje se i jejich zobrazení přes wap mobilního telefonu.

Nové plastové karty slouží pouze k identifikaci zákazníka. Veškeré informace jsou v našem informačním systému a tedy nezneužitelné, pokud nedojde ke ztrátě nebo odcizení karty. V tomto případě je nutné okamžitě ztrátu nebo odcizení karty oznámit i se sdělením čísla karty a hesla na jakékoliv provozovně a karta bude ihned zablokována proti zneužití.

Závěrem bych chtěl podotknout, že tyto "revoluční" změny budou přínosem pro obě strany, zjednodušují a zabezpečují kreditní systém a rozšiřují o věrnostní systém, který v samotném důsledku přináší pro stálé a "věrné" zákazníky řadu výhod. Toto bude nabíhat velice rychle a naráz, ale přesto vás chceme poprosit o shovívavost, kdyby náhodou některý z prvků nebyl v počátcích ještě funkční nebo se nevyvaroval drobných chybiček.
Případné dotazy můžete zároveň směřovat na naše webové stránky, kde v sekci Ptejte se nás je možno činit otázky s tímto i jiným zaměřením.

S pozdravem a přáním slunných jarních dní

Ing.Radek Procházka, jednatel společnosti Bodysun, sro