Home   

Brno   

Praha   

Olomouc   

Prostějov   

Třebíč   

Zlín   

Aktuality   

Ceník  

Test typu pleti   

Kosmetické služby   

Speed Bronzer
okamžité opálení bez UV záření


Ptejte se nás  

Kniha přání a stížností   

Nejčastější otázky   

Zaměstnání   

Partneři Bodysun  

Deutsch   


Věrnostní systém


Přihlášení pro zákazníky:

Číslo karty:
Heslo:Nejčastější otázky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik stojí cca jedna návštěva v soláriu?

Dobrý den, ceny se pohybují ve velmi širokém rozsahu. Prakticky stejného opálení dosáhnete např. již od 4 Kč za minutu, ale při použití stroje s větším komfortem i jednou tolik. Počáteční dobu opalování doporučujeme 10 minut. Nejlépe je navštívit vybrané studio a nechat si ukázat stroje na provozovně a doporučit dávky opalování s ohledem na cenu.
Stejného efektu lze docílit ekonomicky nebo nákladněji, ale s větším pohodlím ( silná ventilace, klimatizace, vlastní výběr skladeb, osvěžování pokožky vodní sprchou během opalování, sprcha v kabině solária ....).

Co jsou to biosolária?

Označení biosolárium je pouze marketingovým názvem, který používá český dovozce těchto zařízení. Je otázkou zda-li se používáním tohoto termínu společně s avizováním neprokázaných účinků nedopustil nekalé soutěže. Problematice biosolárií byla věnována i reportáž pořadu Občanské judo. Její nejzajímavější krátké sekvence můžete shlédnout zde. Video spustíte klepnutím na obrázek.

Je možné platit v Bodysun na fakturu?

Solární studia Bodysun umožňují platbu bezhotovostním převodem - na fakturu. Obsluze solárního studia předložíte objednávku, kde budou uvedeny iniciály plátce, fakturovaná částka, iniciály osoby, která bude čerpat služby nebo zboží a telefonický kontakt na osobu, která záležitost vyřizuje. Permanentka, případně zboží Vám bude předáno okamžitě (po kontrole totožnosti a Vašem podpisu). Při větších částkách provádíme kontrolu pravosti údajů, která Vás však nijak nezdrží od možnosti čerpat služby téměř okamžitě.

Mohu si prodloužit opálení z dovolené v soláriu?

Po návratu z dovolené je vaše pokožka již dosti zatížena slunečními paprsky. Je dobré ji dopřát alespoň měsíc klid od veškeré zátěže UV zářením (umělého i přírodního). Bronz Vám stejně po tuto dobu vydrží, i když ne ve stejné intenzitě. V tomto období používejte přípravky s označením AFTER SUN, které Vám pomohou barvu prodloužit. Zároveň tyto přípravky pokožku hydratují a regenerují.
Potom můžete navštívit solární studio a s obsluhou dohodnout následné dávky opalování. Obsluha solária odborně posoudí Váš fototyp i stav pokožky a doporučí dávky opalování.
Pamatujte, že umělé i přírodní slunce se v působení na pokožku sčítají a proto platí i při opalování heslo - všeho s mírou.

Mohu navštěvovat solárium v období těhotenství?

Jiný stav není nemoc. I v tomto období se pohybujete normálně na slunci. Jen musíte k sobě přistupovat velmi zodpovědně. Z našeho hlediska Vaše dítě paprsky nezasáhnou. Solárium vyzařuje AVA a UVB záření, které končí svou působnost v kůži a dál se nedostane. Mohou však u Vás nastat jiné okolnosti, které opalování v těhotenství vyloučí (např. vysoký krevní tlak apod.). Proto v těchto případech vždy doporučujeme souhlas Vašeho ošetřujícího lékaře s opalováním.
Těhotné ženy u nás s oblibou využívají opalovací křesla, která jsou pro ně v tomto období pohodlná. Slouží k opálení horní poloviny těla. Zákaznice sedí pohodlně v křesle a není v uzavřeném prostoru. Výkon těchto strojů je však dosti silný, proto tento způsob opalování doporučujeme pouze zákaznicím s vyšším fototypem pleti.
Prokonzultujte své přání s lékařem a pokud Vám dá souhlas, rádi Vás uvidíme. Na svůj stav nás upozorněte. Budeme Vás více hlídat. Budete s námi během opalování v telefonickém kontaktu a minuty tak můžeme během opalování zvyšovat i snižovat. Doporučíme Vám stroj středního výkonu s dobrou klimatizací a ventilací a opalovací dávky v délce maximálně 10 minut. V tomto případě povolujeme i doprovod v kabince. Opalování pro vás musí být příjemným požitkem a relaxací a ne nástrojem k přehnanému bronzu.

Je vhodné před odjezdem na letní dovolenou připravit kůži na slunce v soláriu?

Pokud se chystáte na sluníčko k moři, v každém případě je vhodné, aby jste si udělali "základ" v soláriu. Pro základ není nutné provádět celou opalovací kůru, kterou se v soláriu vždy začíná a která končí požadovanou bronzovou barvou kůže. Tu si dovezete z dovolené. Každé sluníčko (umělé i přirozené) se sčítá a proto není nutné přehánět opalování. Pro přípravu kůže na slunce stačí tak asi 5 návštěv během 10 - 14 dnů v délce 10 až 15 minut na strojích o výkonu 100W. UV zdroje v těchto strojích jsou přizpůsobeny k tvorbě nového pigmentu. Ten se Vám zbarví až na sluníčku u moře a budete mít základ pro tamní podmínky.
V každém případě nezapomínejte u moře na ochranný faktor proti UVA i UVB záření a přísun tekutin. Celoroční investicí do ochrany kůže je pravidelné užívání betakarotenu. Vyvarujte se pobytu na slunci přes poledne a nezapomeňte, že UV paprsky prostupují i vodou a mraky. Písek a vodní hladina zase sluneční paprsky odráží, proto i zde může dojít ke spálení kůže.
Po opalování použijte na pokožku celého těla tzv. after sun. Tyto přípravky obsahují zvlhčující a regenerační látky vhodné po opalování.

Jakým způsobem se mohu stát pracovníkem-pracovnicí Bodysun?

Pokud máte zájem rozšířit kolektiv Bodysun, odevzdejte životopis s uvedením telefonického kontaktu na kterékoli pobočce Bodysun. Pokud se uvolní pracovní místo a Váš zájem dále potrvá, vyzveme Vás telefonicky k osobnímu pohovoru