Home   

Brno   

Praha   

Olomouc   

Prostějov   

Třebíč   

Zlín   

Aktuality   

Ceník  

Test typu pleti   

Kosmetické služby   

Speed Bronzer
okamžité opálení bez UV záření


Ptejte se nás  

Kniha přání a stížností   

Nejčastější otázky   

Zaměstnání   

Partneři Bodysun  

Deutsch   


Věrnostní systém


Přihlášení pro zákazníky:

Číslo karty:
Heslo:Bonusové karty Bodysun

Každý člen věrnostního systému Bodyfun má základní MODROU kartu, na kterou získává za každých utracených 10 Kč 1 Fun.

Od dnešního dne Bodysun spouští automatický systém, kdy členovi tohoto systému, který za posledních 6 měsíců utratí v síti Bodysun více než 2000 Kč bude jeho karta přeřazena na kartu STŘÍBRNOU a bude jí načítáno o 50% bodů více, tedy za každých utracených 10 Kč již 1,5 bodu.

A ti členové věrnostního systému Bodyfun, kteří za posledních šest měsíců udělají útratu v celé síti Bodysun přes 4000 Kč, se stanou členy se ZLATOU kartou a bude jim načítáno o 100% bodů více, tedy 2 body za každých utracených 10 Kč. Tento systém je automatický a zařazování provádí každý den a oběma směry. Takže pokud členovi poklesne obrat pod stanovenou hranici 4000 Kč, resp 2000 Kč, bude automaticky přeřazen do uvedené nižší skupiny.
Od nynějška jsou věrnostní karty rozděleny na MODROU kartu, dále karty STŘÍBRNÁ a ZLATÁ.

Upozornění: za uskutečněnou útratu se považuje uskutečněná útrata či uskutečné čerpání z předplaceného kreditu, ale ne samotný nákup kreditu. Takže pokud si člen zakoupí kredit např. ve výši 3000 Kč, bude započítáván do obratu až postupně dle čerpání.

Závěrem připomínáme - Na MODROU kartu za každých utracených 10 Kč se načítá 1 fun, na STŘÍBRNOU kartu 1,5 funu a na ZLATOU kartu 2 funy.

Členové Bodysun vlastnící zlatou kartu mají možnost bezplatného zapůjčení ručníku ke každému opalování. Před opalováním jen předložte obsluze svou kartu.