Home   

Brno   

Praha   

Olomouc   

Prostějov   

Třebíč   

Zlín   

Aktuality   

Ceník  

Test typu pleti   

Kosmetické služby   

Speed Bronzer
okamžité opálení bez UV záření


Ptejte se nás  

Kniha přání a stížností   

Nejčastější otázky   

Zaměstnání   

Partneři Bodysun  

Deutsch   


Věrnostní systém


Přihlášení pro zákazníky:

Číslo karty:
Heslo:SLIDE-STYLER - mechanická lymfodrenáž


Služba v nabídce Bodysun Brno, Křenová a Žarošická.

Metoda odplavuje usazený tuk v problémových partiích těla, odstraňuje otoky a celulitidu.

Princip lymfodrenáže: Vše co sníme a vypijeme prochází zažívacím traktem a je rozloženo na základní prvky (tuky, bílkoviny, uhlohydráty, vitamíny, minerály...), které přijímá krev přes krevní stěny. Prostřednictvím krve se tyto látky dostávají do tkání, kde by se měly "spálit" a zbytky látkové výměny odplavit. A zde nastává problém. Zbytky látkové výměny jsou jen z malé části odplaveny přes krevní oběh. Ten má totiž za úkol zásobovat tkáně důležitými látkami a pro odplavení zbytků usazenin slouží právě lymfatický systém. Lymfatický systém však bohužel nepracuje tak účinně jako krevní oběh, kde slouží srdce jako pumpa. Lymfatický systém je poháněn převážně pomocí svalů. Při každém pohybu se svaly stahují a uvolňují a tím stlačují a uvolňují lymfatické cesty. Pomocí této svalové pumpy se lymfatické cesty vyprazdňují a dochází k odplavení zbytků látkové výměny. Proto je velmi důležitý pohyb. Pouze při pohybu je svalová pumpa aktivovaná. Jestliže však nepracuje, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se nepěkné tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky.
Funkci svalové pumpy dále ovlivňuje stav podkožního tkaniva. Toto tkanivo je ochablé a neplní svou funkci, kterou je vytvářet protitlak pro působení svalové pumpy. V lymfatických cestách tak nevzniká potřebný tlak k jejich vyprázdnění. Hlavní vinu na tom nesou různé hormony, které se do našeho těla dostávají prostřednictvím léků a potravy. Vytváří se zbytnění tukových buněk - pomerančová kůže.
Proto pro léčení nestačí jen pohyb. Lymfatický systém lze oživit speciálními masážemi - lymfodrenáží. Pomocí cíleného masážního tlaku je možné aktivovat tkáňovou tekutinu se zbytky látkové výměny a dosáhnout jejich odplavení. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Speciálním přístrojen a pomocníkem, který plně automaticky a velmi účinně provádí tyto masáže - lymfodrenáže je SLIDE - STYLER.
Touto metodou lze působit na chodidla, stehna, břicho, boky.. Pomocí kompresoru je vytvářen tlakový vzduch, který je postupně vháněn do komor v manžetách a vytváří tak tlakovou vlnu. Odpadají hygienické problémy, manžety je možno aplikovat přes prádlo a punčocháče. Již po první proceduře je výsledek hmatatelný, viditelný i měřitelný. Samy pacientky poznávají, jak se zmenšuje objem jejich pasu, břicha apod. Pro léčení průměrného případu celulitis je zapotřebí 15 - 20 procedur. To závisí na stáří pacientky a stupně celulitis. Pomocí břišní manžety lze dosáhnout velmi rychle markantních úspěchů při zmenšování objemu břicha. Touto masáží lze přirozeně léčit zácpu a problémy s trávením. Výsledky jsou překvapivé a rychle viditelné.
PODMÍNKA úspěšné aplikace: vypít denně 2-3 litry tekutin a vysadit kofeinové produkty.
KONTRAINDIKACE: zánět křečových žil, nedávná operace, ledvinové poruchy.
TRVÁNÍ aplikace: 20 minut, dopuručená kůra 10 aplikací (nejlépe obden).

1 aplikace / 150 Kč (možnost platby permanentkou na solárium)

V ceně je zahrnuto ošetření postižených míst přípravkem proti celulitidě, minerální voda, sprcha, ručník a sprchový gel.