Home   

Brno   

Praha   

Olomouc   

Prostějov   

Třebíč   

Zlín   

Aktuality   

Ceník  

Test typu pleti   

Kosmetické služby   

Speed Bronzer
okamžité opálení bez UV záření


Ptejte se nás  

Kniha přání a stížností   

Nejčastější otázky   

Zaměstnání   

Partneři Bodysun  

Deutsch   


Věrnostní systém


Přihlášení pro zákazníky:

Číslo karty:
Heslo:SPEED BRONZER
aneb okamžité opálení bez UV paprsků

Tato služba se provádí na provozovnách Brno - Křenová a Žarošická
V Praze na pobočce Panská je tato služba zdarma pro věrnostní zákazníky, kde mohou využít bezplatné aplikace SPEED BRONZERU v oblasti obličeje a dekoltu.Službu lze uhradit permanentkou na solárium s příslušnou slevou


Speed bronzer představuje nejmodernější systém v procesu přirozeného intenzivního opálení a garantuje rychlý a snadný opalovací výsledek nejlepší kvality.

SpeedbronzerSpeed bronzery znamenají inovaci v oblasti sprejových systémů bez UV záření. Díky jedinečnému magnetickému bronz systému přijme kůže asi pětaosmdesát procent nanášeného opalovacího lotion. Tím je zaručeno, že se přímo na kůži nanáší pouze malý nadbytek (asi patnáct procent) prostředku. Zároveň je ušetřeno okolí a není třeba používat kabinku a navíc se zcela anuluje možnost vzniku nepříjemných „sprejových oparů a zvíření“.

Kompletní nanášení produktu Speed bronzer trvá od dvou do čtyř minut, provádí se v příjemném svěžím vzduchu (nikoli například prostřednictvím vlhkého studeného stříkání), a to přímo na kůži klienta. Schnutí nastává během pár sekund a bez nutnosti použít pomocné prostředky jako ručník nebo fén. Produkt se rovněž vyznačuje minimální hlučností.

Sprejové systémy lze upravovat podle konkrétních požadavků a očekávání jednotlivých zákazníků, přičemž nehraje roli fakt, zda má být opálen obličej, ramena nebo končetiny. Nevznikají totiž korektivní proužky. Systém je díky specielně vyvinutým recepturám individuálně vyladěn na všechny čtyři typy pleti.

Díky okamžitému bronzovému efektu a clear bronzeru lze vyhovět i těm nejnáročnějším přáním. Systém umožňuje přesné nanesení pouhým okem tak, aby mohl být každý zákazník individuálně nastříkán. Lze nastříkat i pouze určité části těla. Navíc se ve finále dosahuje rychlého a nekomplikovaného výsledku, který se nechává osvěžit a nemusí se vylepšovat.Čtyři rozdílné typy pleti

Světlý typ pleti se vyznačuje vysokou citlivostí na slunce, která se projevuje kožním zarudnutím. Zvláště viditelné je to po přímém slunečním ozáření a oslunění v soláriu. Tento typ je většinou severoevropského či skandinávského původu a hrozí mu vysoké nebezpečí úpalu! Ideálních výsledků lze dosáhnout pomocí Nordic – série.

Normální typ pleti je nejhojnější a dosahuje opálení jen po opalování s UV ochranou. Tento typ je většinou středoevropského nebo západoevropského původu a hrozí mu pouze omezené riziko úpalu! Doporučují se produkty Evropské série.

Jižanský typ pleti disponuje základní hnědou barvou. Může se dlouho zdržet bez ochrany na slunci a reaguje na sluneční ozáření relativně necitlivě. Ideální je použití Španělské série.

Tmavý typ pleti je nejčastěji jihoevropského původu a může se zdržovat na slunci nejdéle. Na sluneční záření reaguje rovněž relativně necitlivě. Doporučuje se produkt Brazilské série.

Díky rozmanitosti produktů obsahujících samoopalovací substance je sladění s jednotlivým druhem pleti velmi důležité k tomu, aby bylo dosaženo přirozeného opálení. Tímto sladěním se otevírají nové možnosti v oblasti opalování bez přítomnosti slunce. Pozor!
Před požitím Speed bronzeru je třeba kůži na jeho aplikaci připravit, a proto bude vhodné, když věc nejprve zkonzultujeme s kosmetičkou. Dosažené opálení nepředstavuje absolutní ochranu před slunečním zářením a tak je třeba při slunění dále používat ochranné krémy!

Délka trvání dosaženého opálení
Délka trvání opálení se odvíjí od konkrétní kožní obnovy každého zákazníka. Nelze ji tedy stanovit univerzálně, ovšem zkušenosti ukazují, že se pohybuje mezi pěti až deseti dny.
Chce-li si klient zachovat homogenní barvu bez fleků, měl by se minimálně dvanáct hodin po opálení zdržet sprchování, koupání a plavání a v neposlední řadě se také vyvarovat fyzické práce, která by mu mohla vyvolat silné pocení.